Radičová SMERuje Slovensko k diktátu jednotlivca

Autor: Andrej Danko | 26.10.2011 o 14:08 | Karma článku: 6,29 | Prečítané:  1862x

Iveta Radičová nemá morálne právo viesť túto krajinu do 10. marca 2012. Je smutné, že po tom, čo politické strany Smer - SD a SDKÚ - DS zapredali a ožobráčili Slovákov tým, že podporili šialený euroval, si dnes dovolia uzurpovať moc v krajine. SDKÚ-DS dokonca verejne priznala, že bude Radičovú ako premiérku politicky v kampani využívať. Z verejných peňazí si budú robiť páni ministri politické kampane a doriešia si všetky svoje biznisy.

 Fico a Dzurinda sa verejne hlásia k vzájomnej spolupráci a opätovne využívajú Ivetu Radičovú ako figúrku v bábkovom divadle - a ona im to pokojne dovolí. Radičová hrá pokorenú ženu, no už teraz sa ako Fico trasie o prezidentskú stoličku. Včera prijala z rúk prezidenta SR poverenie viesť ďalej túto krajinu. Poverenie, ktoré vzniklo z účelovej zmeny ústavy, nemá v demokratických krajinách obdobu. Účelová a politická zmena ústavy je prvým tvrdým  diktátorským prvkom v právnom poriadku Slovenskej republiky. Slovensko urobilo prvý krok na ceste k novému kaddáfiovskému režimu v Európe.Fico a Dzurinda si už delia budúcoročnú výkonnú a zákonodarnú moc, Fico a Dzurinda za chrbtom nás všetkým už dnes spoločne vopred rozhodujú, kto bude prezidentom, generálnym prokurátorom, kto obsadí aké posty. Prostredníctvom Ivety Radičovej, ktorá vehementne deklaruje, že z politiky odchádza, sa tvária, že sú nepriatelia. Vyzývame Ivetu Radičovú, aby bezodkladne odovzdala svoje poverenie naspäť do rúk prezidenta SR. Vyzývame Ivetu Radičovú, ak je demokratka, aby sa nezúčastňovala začiatku éry, ktorá môže skončiť tvrdým diktátom jednotlivca. Ak Iveta Radičová bezodkladne neodovzdá svoju funkciu, bude  zodpovedná za celkové smerovanie krajiny a pred kandidatúrou na prezidentský post svoje meno neočistí z toho, čo si naň dobrovoľne počas vládnutia nalepila.

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Poliaci vyšetrujú Štrougala. Na Slovensku sú zločiny premlčané

Poľsko rieši štyri prípady usmrtenia ľudí elektrinou na hranici s ČSSR. Na slovenskej časti hranice s Rakúskom ich zomrelo vyše štyridsať.

KOMENTÁRE

Pripomeňme si, že režim bol naozaj zločinecký

Námietka, že ÚPN v Poľsku má väčšie právomoci, je nemiestna.

TECH

Veľký objav astronómov, ďaleké planéty môžu mať vodu aj život

V systéme Trappist-1 je sedem Zemi podobných planét.


Už ste čítali?